Opinie i komentarze o naszym zakładzie stolarskim z Piły. Zapraszamy i zachęcamy do dodawania opinii i komentarzy zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. Wszelkie uwagi krytyczne będą przez nas rozpatrywane i dzięki nim będziemy starać się w przyszłości wykonywać nasze prace i realizacje jeszcze lepiej i sprawniej.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
Average rating:  
 32 reviews
by Dariusz Figa on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
opinia meble do kuchni

Kuchnia a dokładnie meble do całej kuchni zrobione tak jak życzyła sobie Małżonka, która nie należy do osób jakie łatwo zadowolić 🙂 jednak się udało pod względem kolorów, układu. Osobiście widziałem dobry fach w ręku i sprawność wykonywania całej pracy. Meble w kuchni tak jak chcieliśmy także dziękujemy i oczywiście polecamy. Oby jak najwięcej takich firm w Pile które znają się na rzeczy.

by Firma budowlana Magbud on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
dobra współpraca

jako firma budowlana mamy często zlecenia na wykończenia jak kuchnie na zamówienie pod wymiar, czy drzwi drewniane lub schody, ogólnie szeroko rozumiane meble na wymiar do domów. Zawsze polecamy firmę Pana Załachowskiego i nigdy nie się nie zawiedliśmy oraz nigdy nikt nam się nie skarżył. Polecamy współpracę z tym nowoczesnym zakładem stolarskim.

by Karinka on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
schody, drzwi meble

Schody z drewna, drzwi wejściowe oraz meble w kuchni zamówione tutaj i wykonane zgodnie z ustaleniami. Super, dziękuje i pozostawiam to pozytywną opinię.

by Martyna on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
polecam

Polecam!

by Basia on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
drzwi z drewna

Hej Kochani, drzwi do mieszkania super! Kolory takie jak chciałem, wszystko pasuje. Polecam !

by Konrad Zawada on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
meble do kuchni na zamówienie Piła

Jak w temacie zamówione i wykonane zostały meble do kuchni pod tak zwaną miarę. Wszystko na bardzo wysokim poziomie, projekt kuchni bardzo przyjemny, obsługa i kontakt - właściciel cały czas do dyspozycji, meble i montaż - tak jak chciałem, terminy wykonania - wszystko w terminie. Wszystko na złoty medal także ja Polecam meble na wymiar do kuchni wykonane tutaj!

by Dawid K. on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
opinia o firmie

Podobnie jak Pan Marek mogę doczepić się do terminu realizacji kuchni na miarę. Kontakt ok, projekt ok, montaż i realizacja ok, ale te przeciąganie o ponad tydzień było denerwujące. Polecam ale tym co mają czas czekać i nie gonią i bardzo terminy! Firma zdecydowanie powinna to poprawić. Pozdrawiam Dawid.

by Renata Sójka on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
meble i schody Piła

Zleciłam wykonanie i montaż drewnianych schodów na wymiar oraz większość mebli w domu. Bardzo miła obsługa, wykonanie na poziomie zadowalającym. Nie mogę nic złego powiedzieć, zarówno schody i meble wyglądają i działają poprawnie, polecam

by Marek Dunkiewicz on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
Szafa komandor na wymiar

Moja opinia jest średnia. Trzy gwiazdki ponieważ po pierwsze brak terminowości ze strony firmy. Czekałem na przyjazd i pomiary, czekałem długo na wycenę i jak się zdecydowałem to jeszcze dłużej czekałem na realizacje i montaż szafy komandor. Druga sprawa cena, dość drogo i w.g. mnie mogło być taniej. Jeśli ktoś nie ma czasu ponieważ ma nadmiar pracy to powinien od razu o tym mówić a nie "przeciągać temat". Zalety to na pewno bardzo wysokiej jakość materiały do wykonania szafy, dokładność montażu, czyli samo wykonanie bez zarzutu. Jak by terminowość poprawić to by była piątka. Nie wiem czy mogę polecać...

by Agnieszka Jakulska on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
szafa komandor z lustrem na wymiar

Zamówiłem u Pana Radka szafę na wymiar z lustrem. Szafa miała być solidna, w nowoczesnym stylu z lustrem i przede wszystkim miała mieć bardzo dobrze rozlokowane półki w środku. Nie zawiodłam się, zarówno wykonanie jak i wygląd wszystko było po mojej myśli zgodnie z ustaleniami i projektem. Bardzo dziękuje pozdrawiam Agnieszka Jakuslka

by Jola O. on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
szafa do przedpokoju komandor

Szafa komandor wykonana w.g. moich wytycznych, super polecam!

by Janusz Twardowski on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
meble na wymiar Piła

Firma znaleziona z przypadku w Internecie. Zaintrygowały mnie ładne zdjęcia i dobre wykonanie. Wykonano i zaprojektowano mi meble na wymiar do całek kuchni. Moja ocena projektu, wykonania i montażu mebli jest bardzo dobra. Oby jak najwięcej takich firm nie tylko stolarskich w naszej okolicy.

by Bonek on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
drzwi na wymiar Piła

Spoko robota, wszystko OK.

by Sklep on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
lada sklepwa

Lada sklepowa wykonana dokładnie i rzetelnie. Wszystko mi się podobało i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów zawodowych!

by Bartłomiej Kamak on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
drzwi drewniane na zamówienie Chodzież

Zamówiłem drzwi drewniane do całego mojego domu w Chodzieży. Sumując wykonanie Ok, materiał ok, termin realizacji słabo, montaż ok, cena nie będę komentował bo to sprawa indywidualna. Ogólna ocena 4 na 5

by Karolex on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
petarda szafa komandro

Pozdrawiam Wałcz i wszystkich z naszego miasta! Pracownia stolarska wybrana z polecenia mojego ziomka. Zleciłem wykonanie szafy komandor na wymiar z lustrem. Wyszło świetnie więc polecam innym.

by Agata Barman on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
meble do kuchni pod wymiar w Pile

Rewelacja. Meble kuchenne na wymiar wykonane szybko, sprawnie i dokładnie, trochę było drogo ale jestem zadowolona

by Kamil on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
schody i drzwi z drewna

Wszystko ok, sprawnie i bardzo dokładnie. Polecam !!!!

by Tomek Koszewski Piła on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
Pełna profeska melbe na wymiar do całego domu w Pile

Witam, zlecenie mebli na wymiar do całego mojego domu w Pile padło na firmę stolarską pracownia, bo widziałem wcześniejsze realizacje. Zaufałem i było warto. Teraz ciesze się pięknymi meblami wykonanymi tak jak chciałem w całym domu. Gorąco i serdecznie polecam realizacje tego zakładu stolarskiego z Piły

by Natalia Stachowska Złotów on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
meble do kuchni i łazienki

Meble do kuchni i łazienki wykonane bardzo dobrze. Polecam!

by Zbigniew Łowyk on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
na wymiar szafa komandor i garderoba Piła

Szafa typu komandor oraz garderoba może i wykonana dobrze i prawidłowo, ale denerwujące było czekanie na realizacje, dlatego oceniam pracę na bardzo dobrą, ale czas realizacji wypada trochę gorzej. Sumując OK

by Łukasz Ogoń on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
kuchnia na wymiar Piła

Z małżonką zleciliśmy Panu Radkowi wykonanie nowych modnych mebli do kuchni. Sumując jesteśmy zadowoleni, wykonanie ładne, materiały bardzo dobre, wygląd świetny. Nic tylko polecić innym.

by Pawel Markiewicz on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
zlecenia stolarskie Chodzież

Od kilku lat zlecam wszystkie zlecenia stolarskie tej firmie. Współpracuje się dobrze i sprawnie. Polecam jako firma budowlana z Chodzieży

by Kamil Maluga on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
kuchnia w.g. projektu na wymiar

Meble w kuchni wykonane szybko, dobrze, sprawnie - ogólnie tak jak chciałem, ale trochę za drogo, dlatego nie daje piątki. Mogło by być taniej ale i tak spoko.

by Olaf Marczyński on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
Piła schody do domu

Witam Państwa. Jestem z Piły i zleciłem wykonanie kręconych schodów do mojego domu. Pracownie stolarską wybrałem, gdyż widziałem jak wykonane zostały meble na wymiar w domu kilka domów obok u sąsiadów. Schody wykonane perfekcyjnie i profesjonalnie. Oby jak najwięcej takich firm nie tylko stolarskich. Ciesze się, że zaufałem tej firmie.

by Patryk Stakowski on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
Trzcianka kuchnia na wymiar

Meble do Kuchni w moim domu w Trzciance wykonane dobrze i sprawnie, polecam ale jeśli chodzi o terminowość to trochę czekałem, także 4 gwiazdki. Hej

by Zleciłem meble do kuchni na wymiar on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
Magda z Piły

Cześć, Pracownia stolarska z Piła zrobiła mi wszystkie meble do kuchni w.g. projektu pod wymiar. Kuchnia jest teraz ładna i nowoczesna i o taki efekt z mężem nam chodziło - super dziękujemy i oczywiście polecamy ten zakład stolarski w Pile

by Katarzyna Charczewska z Piły on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
Kuchnie na wymiar Piła na medal

Witam wszystkich, którzy są zainteresowani zrobieniem nowej kuchni na wymiar w swoim domu. Zdecydowałam się na tego wykonawcę z polecenia mojego sąsiada, który polecił mi Pana Radka. Sumując meble w kuchni wykonanie pod wymiar bardzo dobrze, użyty materiał wysokiej klasy oraz wszystko w.g. projektu. Jestem bardzo zadowolona z ostatecznego rezultatu i wyglądu mojej kuchni. Polecam wykonywanie mebli kuchennych na wymiar przez Pana Radosława, widać, że zna się na swoim fachu.

by Rysiek on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
Meble na wymiar Piła

Wykonałem meble na wymiar w domu w Pile przy pomocy tej firmy i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Serdecznie polecam firmę stolarską Pana Radka, gdyż widać, że znają się na swoim fachu.

by Patryk on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
schody i drzwi Piła

4 gwiazdki w mojej ocenie bo wszystko wyszło fajnie, schody i drzwi wykonane perfekcyjnie, ale mogło by być bardziej terminowo. Mogę polecić ten zakład stolarski, gdyż nie ma czego się czepiać, oprócz terminu wykonania. Czekałem dodatkowo 3 dni na całą realizację a lubię mieć wszystko na czas. Ogólnie dobra robota.

by Grażyna Zamońska on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
Szafa pod wymiar Piła na 100%

Podziękowania w kierunku Pana Radosława Załachowskiego. Sprawnie, fajnie i szybko wykonał nam w mieszkaniu szafę pod zabudowę typu komandor dokłądnie tak jak chcieliśmy. Rewelacja!

by Maga z Piły on Kuchnie Meble Na Wymiar Piła
Cała kuchnia pod wymiar w Wałczu

Cześć wszystkim. Chciałam serdecznie podziękować za wykonaną pracę a dokładnie meble na wymiar do kuchni. Meble kuchenne wyszyły rewelacyjnie i bardzo mi się podobają. Serdecznie polecam tą firmę trudniącą się meblami na wymiar. POLECAM!!!